Apie mus

UAB „Priegolė“ įsteigta 1998 m. Spalio 15 d.

Mūsų pagrindinė veikla yra medienos ir akmens apdirbimas. Per visą įmonės gyvavimo laikotarpį, sukaupėme didelę patirtį rąstinių namų gamybos srityje, kurią įvertino mūsų klientai.

Mes esame nedidelė, 14 žmonių kompanija, todėl lengvai prisitaikome prie įvairiausių klientų pageidavimų ir galime pasiūlyti geriausią sprendimą Jums.

Mūsų šūkis – Nėra nieko neįmanomo, tereikia noro!

 

Informacija

Rąstiniams namams populiarėjant ir tobulėjant ne vienas pagalvoja apie vasarnamį ar gyvenamąjį namą iš rąstų. Mes siūlome mašininio apdirbimo apvalius rąstinius pastatus, apipjautų rąstų pastatus ir tašinius pastatus. Dažniausiai rąstiniams vasarnamiams ar pirtims užtenka 18 cm (apipjautų rąstų 15 cm. storio), kai tuo tarpu gyvenamiems namams siūloma 22-26 cm. diametro rąstus (apipjautų rąstų 18 – 22 cm. storio).

Gaminama produkcija neapdorojama jokiais cheminiais preparatais, nebent to pageidautų užsakovas, todėl rąstiniai pastatai yra itin ekologiški ir sveiki gyvenimui ar poilsiui. Rąstinių pastatų kainos priklauso nuo rąstų storio ar diametro ir yra nuo 86 Eur + PVM už sienos kvadratą. Pageidaujant atliekamas pamatų išliejimas, pastato surinkimas, stogo konstrukcijos su danga montavimas ir kiti darbai – nuo namo projekto iki rakto į rankas.

Facebook

Tel.: +370 652 46312
El. Paštas: info@priegole.lt

Visos teisės yra saugomos UAB „Priegolė“ | 2021
Atgal